Son Zamanlarda #1

9

10 Ekim 2017

Hellöööö.
Nasılsınız?
Valla biz aşırı yoğunuz. Yaz boyu işte çalışınca okula başlayınca tatil yapacağız demiştik, ama hocalar yaz boyu okulun açılmasını beklemiş galiba. Yani tatil yine hayal olduu.
Ödevler, quizler onlar bunlar akademik  yıl çuvala girmişçesine üstümüze üstümüze çullandılar, bu bizi üzer. Bu yıl psikoloji bölümünün en zor, en teorik yılını geçiren ben ve son 2 döneminde 1 araştırma projesi 1 tez yazmak zorunda olan ablamın yıl sonundaki hali epey merak verici....
Ama burayı da öylesine özlüyoruz ki! Arada bizden küçük küçük notlar bırakıp kaçmaya çalışıyoruz. 😬
Umarım bize kızmazsınız. Ama merak etmeyin Bu yıl yine, eğitim,seminer ne bulursak gidip sizleri de haberdar edeceğiz. Sizler için aklımızda güzel fikirler de var lütfen takipte kalın! Sizi seviyoruz.

Bu yazıyı bu yazdan itibaren ara sıra çektiğimiz instagram hikayeleriyle kapatalım. Böyle bir şey yapmaya karar verdik ama telefonda resimler sürünüyor. Biraz karışık sırayla oldular ama inşallah diğer aylarda düzelirler ;-)Bizi instagramdan takip etmek için @kizkardeslerarasinda_com tıklayabilirsiniz.En çok orada aktif olmaya çalışıyoruz :)

İnstagram || Facebook Sayfamız || Google+ || Pinterest || Youtube

9 yorum:

 1. Allah işinizi rast getirsin ablaya başarılar ikinize de kolaylıklar💕
  Resimlerden anlaşılan o ki yoğun geçmiş🙃
  Hediyeleşmek etkinliği başlattım kızlar katılmak ister misiniz vaktiniz olur mu?
  Herkes davetli❤

  YanıtlaSil
 2. Allah kolaylık versin inşallah hızlıca geçsin ödevler tezler sınavlar ama okul zamanı hayatın en keyifli zamnalrıydı benim için 12 yıl geçmiş ama o 4 yıllık fakülte hala anlamlıdır benim için çoooook keyifliydi öğrenci olmak beee :)

  YanıtlaSil
 3. Hepimize çok kolay gelsin. :) Bu arada geçmiş doğum günü de kutlu olsun :)

  YanıtlaSil
 4. Kolaylıklar dilerim sizlere. Sınav dönemleri bünyeyi yorsa da ileride hoş anılar biriktirmek için en büyük fırsat tahsil yaşantısı.

  Başarı dileklerimle, sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. İkinize de başarılar kızlar! Öğrenciyken bitsin diyorsun okul,mezun olunca da öğrenci olmak istiyorsun. Bu aralar ben böyleyim. 😊😁

  YanıtlaSil
 6. Rabbim kolaylıklar versin. Takibe devam! Özletmeyin kendinizi. :)

  YanıtlaSil
 7. Okullar bir açıldı pir açıldı. 1 ay olmuş neredeyse, ne oldu, zaman nasıl geçti bilmiyorum. Ben, bende değilim :-( Bu yüzden sizi iyi anlıyorum. Allah kolaylık versin.

  Arada böyle paylaşımlar yapmanız güzel oluyor. Neler yaptığınızı takip edebiliyoruz.

  YanıtlaSil
 8. hikayeler bile çok güzel,bayıldım

  YanıtlaSil
 9. Allah kolaylık versin :) Taşınırken hep kaybettiğim ve uzun zaman aradığım eşyalardan birini bulmuşumdur mutlaka sizde de öyle oluyor mu? :)
  Bu arada Son Yazımda sizden bahsettim bir göz atın derim ;)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için çok değerli, çok teşekkür ederiz :)
Sizden ricamız linklerinizi Blog Keşif Etkinliğimize bırakmanız! :)