28 Eylül 2016

Anılar | Tuhaf Kargo Maceramız

serüven

Her şey dün akşam, x kargo şirketinden telefonuma sms gelmesiyle başladı!

İlk başta önemsemedim çünkü  beklediğim herhangi bir gönderi yoktu. Sonra merak etmeye başladım ve bu bilinmeyen gönderinin peşine düştüm!İlk önce takip numarasını sorgulayıp incelemeye başladım. Evet gerçekten benim adıma ve benim numarama kayıtlıydı, fakat bir yanlışlık vardı bu bizim 1 yıl önce taşındığımız eski evimize yakın şubeydi ve bu benim iyice şüphelenmeme -tırsmama- yol açtı. 

Tabi ki hemen Büşra'yı aradım :) Ona durumu anlatıp, kızdım ' Benden habersiz ne sipariş ettin!'. Söylediğim anda bana sürpriz yapabileceğini ve doğum günü hediyesi sipariş etmiş olabileceğini düşündüm. Sonuçta erken doğum günü hediyesi oluyor da geç doğum günü hediyesi neden olmasındı? :)


26 Eylül 2016

Film Yorumları | Leon Sevginin Gücü

Leon'u izlemeyen kaldı mı ? -Kalmasııııııın!
Yine ablama 'gerçekten izlemedim' deyip birlikte bir defa daha  izlediğim bi film :) 
Benim, ablamın çok gıcık olduğu bir huyum var! Bir şeyi çok sevdiysem sürekli ama sürekli onu konuşur, onu anlatırım bu filmi birlikte izlerken -spoilerden ileri- an an ne olacağını anlatmaya kadar gidebiliyor bazen.Ben çok sevdiysem binlerce defa izlerim ablamsa bir kere izlediği bir filmin 1 saniyesini bile bir kere daha izleyemez :( 
O yüzden tek başıma izlediğim filmlerin ismini asla ablama söylemem. Zaten eğer bir filmi tek izliyorsam çok geç saatte izlerim ve tavuk ablam ise çoktan uyumuş olur.. :D 
Neyse kendimiz hakkında yeterince gevezelik ettiysem filme geçebiliriz ;) 

25 Eylül 2016

Benim Büyük Barış Akarsu Hayranlığım!

Hayal meyal hatırlıyorum o günü , tatile giderken radyoda bir anons 'Barış AKARSU doğum gününde trafik kazası geçirdi, durumu kritik' . O zaman büyük bir hayranı değildim ama içimin nasıl sızladığını çok net hatırlıyorum.


Annem 'Ölür büyük ihtimalle..' demişti.
Bende hemen ' Ya neden öyle söylüyorsun anne' dedim kızarak.
'Bazı insanlar doğduğu gün ölür ama yinede Allah şifa versin' dedi.
Doğum gününde ölmedi ama doğum gününde geçirdiği kazadan ötürü ölmüştü...

20 Eylül 2016

Apple Zorlu Center'dan Nasıl Randevu Alınır?

iphone,

Önceki yazımız olan Bizi Tanıyın | Kim Bu Kızkardeşler?'ı okumak için tıklayın :)

Bugün sizlere  2 günlük Apple Store maceramı anlatmak istiyorum :)

Öncelikle neden Zorlu Center'a gitmek zorunda kaldığımı kısaca anlatayım.Spora giderken ayakkabımı bağlamak için aşağı sırada çantadan düşen telefonumun camı feci bir şekilde kırıldı.

Tabii ben  telefonu bu şekilde uzuuun bir süre kullanmak zorunda kaldım.Okullar açılmadan yaptırmaya karar verdim ve başladım randevu arayışlarına arıyorum tarıyorum ilk hafta randevu yok. Sonra Apple'ın teknik servisini aradım sağolsun temsilci sayesinde randevumu aldım ama! iş yüzünden randevuma gidemedim.

18 Eylül 2016

Bizi Tanıyın | Kim Bu Kızkardeşler?


Yazmak için konu bulamadığımız şu sıralarda en iyisinin kendimiz hakkında bir şeyler yazmak olduğunu düşündük. Umuyoruz ki iyi bir şey yapıyoruzdur!

06 Eylül 2016

Film Yorumları | Barfi!Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

ranbir kapoor,bollywood
Barfi!
Bollywood filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Geçen sene Kanal 7 de verilmeye başlayan hint dizileri bence Bollywood'a ve de Hindistan kültürüne olan ilgiyi,merakı arttırdı ülkemizde.

Öyle ki geçen sene Kanal 7 ''Bir Garip Aşk''ın başrol oyuncusu Barun Sobti'yi ülkemizde ve kanalında konuk etti.Tabii Sobti'nin ziyareti bize göre tam bir fiyaskoydu ya bu konu üzerinde pek durmayacağım.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...