Bizi Tanıyın | Kim Bu Kızkardeşler?

12

18 Eylül 2016


Yazmak için konu bulamadığımız şu sıralarda en iyisinin kendimiz hakkında bir şeyler yazmak olduğunu düşündük. Umuyoruz ki iyi bir şey yapıyoruzdur!
Peki kim bu kız kardeşler?
Birbirimize zıt karakterlerden oluştuğumuzu savunuyor büşracık, kendisi bana göre çok minnoş kalırmış sanırım gerçekten de öyle çok arkadaş canlısı hatta fazla arkadaş canlısıdır. Ben az insan çok huzur mottosuna bağlı kalsam da Büşra girdiği her ortamda arkadaş bulabilir ve gereksiz samimiyet kurabilir.

Ablam beni yeterince gömdüğüne göre bana söz hakkı doğuyor bence. Tamam belki benim kadar ''''' arkadaş canlısı '''''' olmak kötü bir şey(!), amma ve lakin ablam kadar soğuk olmayı da bana kimse savunamaz.
Her ne kadar karakterlerimiz çok zıt olsa bile birimizin en yakın arkadaşı her zaman diğerimizdir!

Büşra 19 yaşında minnoş bir psikolog adayı. Esasen henüz birinci sınıfa bu sene başlaması ve de tam olarak 6 senesi kalmasına rağmen ailemizde ve çevremizde ki herkes Büşrayı şimdiden bir psikolog olarak görmeye başladı.Randevularını bu yıldan doldurdu.Önümüzdeki on yıl felan sonrasına randevu alabilirsiniz söyleyeyim! Çünkü Büşra deliye millet psikoloğa hasret! :):)


Kendisi birçok hayalimde başrol kimi zaman yardımcı kadın oyuncudur. Onsuz hayal kuramam Allah nazarlardan korusun. (Burada bir Amin! diyelim)

Piremses ablam 22 filan yaşında (!) :D Kendisi bu sene itibariyle işletme 3. sınıf öğrencisi olmaya  hazır :) Aslında modaya ve tarihe çok meraklıydı ama kliniğimi işletmek için işletmeyi seçerek kendini feda etti, merak etmeyin hayali üniversite sonu konuşmamda ona 2663726 kez filan teşekkür edeceğim :) 

Büşra ile açtığımız bu bloğu uzun süredir tek başıma idare etsem de Büşracığımın okulu açılıp kendini okuluna derslerine adapte ettiği zaman kendisinin çok güzel yazıları olacağından eminim. Hatta Büşra gelsin sen git diye yorumlar bile alabilirim :) Mesaj yerine ulaştı abla!

Aslında bloğumuzu her şey hakkında fikri olan kızkardeşler mottosuyla açtık ama blog yazmak ne zor bir şeymiş arkadaşlar. İki günde konu zorluğu çektik resmen. Okumayı sevdiğiniz yazmamızı beklediğiniz bir şeyler varsa lütfen yorumlarda belirtin dikkate alalım.
Neyse şimdilik bizden bu kadar bizim hakkımızda merak ettiğiniz bir şey olursa yorumla da sorabilirsiniz! Merak etmezseniz de sağlık olsun efenim :)
Kendinize iyi davranın :)

12 yorum:

 1. Ne kadar güzelsiniz siz öyle, epey özendim :) hiç bozulmasın aranızdaki ilişki inşallah...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amman şeytan kulağına kurşun :D Amin canım :)

   Sil
 2. Çok güzel bir hakkımda yazısı olmuş :) Ablam da benim en yakın arkadaşım. Kendimizi gördüm resmen. Hiç bozulmasın, daha da yakın olsun aranız :)
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin cümlemiz için canım çok sağol güzel duan için :)

   Sil
 3. foto da yazdıklarınız da çok tatlıııı :)

  YanıtlaSil
 4. Ne kadar şeker anlatmışsınız :) İlk kez iki kişilik bir blogun bu kadar uyumlu olduğunu görüyorum. Hiç bozulmayın ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yaa çok teşekkür ederiz iltifat ve dileğin için ^.^

   Sil
 5. Zıt kutupların çekimi. Hem de kardeş kaynaşması. Bir de, iki tane güzel kız. Daha ne olsun? Kolay gelsin canlar.

  YanıtlaSil
 6. Kıskandım doğrusu:) Kız kardeşin olması çok güzel bir duygu olmalı.Bende yok malesef. Rabbim nazarlardan korusun sizi.Başarılar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aman bu yöndeki dualarınızı susturmayın, dün birlikte bir yazı yazdık şimdi kavgalıyız 🙈 Teşekkür ederiz 😂

   Sil

Yorumlarınız bizim için çok değerli, çok teşekkür ederiz :)
Sizden ricamız linklerinizi Blog Keşif Etkinliğimize bırakmanız! :)